درباره پیشروپوشان

معرفی شرکت پیشرو پوشانUntitled-big-background

تاریخچه :

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک از سال ۸۹ با عنوان تولید و پخش یامور آغاز کرد و از ابتدا به دنبال سایز بندی استاندارد بین المللی و کیفیت جهانی بوده، جهت صادرات محصولات خود و سعی نموده از مرغوبترین و با کیفیت ترین نوع پارچه و مدرنترین و بروزترین ماشین آلات در زمینه تولید و همچنین چاپ و بسته بندی استفاده نماید .

گواهی نامه ها و استاندارد ها :

در پی تصمیم گیری مدیران این مجموعه و تخصصی کردن تولیدات، در زمینه تولید پوشاک صنعتی، لباس کار، پرسنلی و فرم، شرکت “پیشرو پوشان پارسیان” تاسیس گردید. این مجموعه در راستای کیفیت تولید و تهیه پارچه های تخصصی صنعتی با کارخانجات نساجی معتبر همکاری و مشاوره می نماید که از مراحل اولیه ریسندگی تا بافت و تکمیل پارچه را شامل می شود . در زمینه تولید نیز با بهرگیری از ماشین آلات مدرن و پرسنل متخصص و استفاده از علم روز دنیا موفق به تولید محصولات با بالاترین کیفیت گردیده، به این دلیل مفتخر به دریافت چندین لوح تقدیر از سازمان های مختلف شده است. همچنین جهت به روز رسانی و شکل دهی بهتر به تولیدات، اقدام به دریافت گواهینامه های ذیل  از موسسه بین المللی TASSCO شده است  :

  • HSE management system standard
  •  ISO10002
  • ISO18001
  • ISO9001
  • و همچنین از سایر افتخارات این مجموعه نیز می توان به عضویت در انجمن استاندارد و انجمن ملی کیفیت ایران نام برد .

شایان ذکر است که کلیه محصولات ما دارای ایران کد بوده و با شناسنامه و مشخصات ملی تولید می شود، که قابلیت بررسی این محصولات قبل از خرید در سایت ملی ایران کد را فراهم نموده است .

برخی از مشتریانی که افتخار داشته ایم خدمتگذار آنها باشیم :